Hvad andre siger om PlanOrder

Områdeansvarlig Christina Tingrupp forklarer, hvordan PlanOrder har givet bedre overblik over varelageret.

Louise, klinikassistent hos Godt Smil Farum, forklarer, hvor nemt det er at komme i gang med PlanOrder.

Louise fortæller, hvordan PlanOrder har givet en bedre struktur på klinikkens lager.

Marlene Mikkelsen fra Tandteamet Teaterstien fortæller om opstarten med PlanOrder.

Marlene Mikkelsen fortæller videre om de fordele, klinikken har opnået med PlanOrder.


Klinikassistent Maria fortæller om hendes erfaringer med lagerstyringssystemet PlanOrder.

Tandlæge Charlotte Trolle i Gentofte har også fået PlanOrder og fremhæver en række fordele for klinikken:

”At få PlanOrder har givet mere overblik i hverdagen, hvor materialer m.m. nu står meget mere overskueligt og er hurtige at finde frem.

Desuden er det en tidsbesparende hjælp, at der ikke længere kun er én til at bestille varer, men at der nemt og hurtigt kan bestilles af alle på klinikken, og at det er tydeligt for andre, om varen er bestilt. Det er helt sikkert et kæmpe hit, som vi alle er glade for.”

Kontakt os og hør nærmere om PlanOrder

Tina Pedersen
Salgs- og projektleder PlanOrder
51 25 81 27
tina.pedersen@plandent.dk

Jeanette Branick
PlanOrder salgskonsulent Jylland/Fyn
31 16 10 63
​​​​​​​jeanette.branick@plandent.dk

Tina Lentz
Distriktschef, øst
53 56 04 88
tina.lentz@plandent.dk




Du kan downloade brochuren om PlanOrder her​​​​​​​

Sandra Amler
Distriktschef, øst
31 65 02 81
sandra.amler@plandent.dk

Lene Nyborg
Distriktschef, vest
40 13 45 98
lene.nyborg@plandent.dk

Steen Yde
Distriktschef, vest
20 20 07 85
steen.yde@plandent.dk

Monica Vildbæk
Telesalgs- og kampagnechef
31 65 86 88
monica.vildbaek@plandent.dk

Heidi Holdt
Telesalgskonsulent
31 61 50 23
heidi.holdt@plandent.dk

Stine Andersen
Telesalgskonsulent
31 51 20 71
stine.andersen@plandent.dk